25 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi klasa VIB pod kierunkiem nauczyciela przyrody pani Beaty Malec oraz dzięki pomocy nauczyciela języka polskiego pani Wioletty Foltyńskiej wystawiła niezwykle interesujący spektakl. Tematyka przedstawienia nawiązywała do współczesnych zagrożeń czyhających na naszą planetę. Bohaterowie – bogowie starożytnej Grecji oraz cztery żywioły - ostrzegli mieszkańców Ziemi przed konsekwencjami dalszej dewastacji środowiska naturalnego, udzielili też wielu dobrych rad dotyczących dbania o zasoby naszej planety.

Niezwykłe dekoracje, muzyka, obrazy, kostiumy, a przede wszystkim profesjonalna gra aktorów z VIB zachwyciły publiczność. Spektakl nagrodzono gromkimi brawami i wieloma pochwałami od Pani Dyrektor i pozostałych widzów. Chcecie to zobaczyć? – zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.