• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Rekrutacja

WYNIKI 2020/2021

Cieszymy się z bardzo wysokich wyników uzyskanych przez naszych uczniów podczas tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Mimo utrudnień związanych z wielomiesięcznym nauczaniem zdalnym i obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa udało nam się wypracować świetny wynik! Średnie wyniki uzyskane przez uczniów w kraju to: język polski 60% punktów możliwych do zdobycia, matematyka – 47%, język angielski – 66%, język niemiecki – 49%.

Poniżej podajemy wyniki naszych uczniów:

język polski - 80%, matematyka - 83%, język angielski - 94%, język niemiecki – 100%.

Wszystkie mieszczą się w najwyższym przedziale punktowym (9 stanin).

Z przyjemnością informujemy, że uzyskane przez naszych absolwentów wyniki plasują naszą szkołę wśród najlepszych w Polsce.

WYNIKI 2019/2020

Jesteśmy dumni z wyników uzyskanych przez naszych uczniów podczas tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Mimo utrudnień związanych z nauczaniem zdalnym i obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa udało nam się wypracować fantastyczny wynik! Średnie wyniki uzyskane przez uczniów w kraju to: język polski - 59%,matematyka - 46%, język angielski - 54%, język niemiecki - 45%. Uczniom z województwa lubelskiego udało się zdobyć średnio 60% z języka polskiego, 46% matematyki, 52% z języka angielskiego i 53% z języka niemieckiego.

Poniżej podajemy wyniki naszych uczniów:język polski - 81%, matematyka - 84%, język angielski - 96%,język niemiecki – 100%. Wszystkie mieszczą się w najwyższym przedziale punktowym (9 stanin).

Z przyjemnością informujemy, że uzyskane przez naszych absolwentów wyniki są najwyższe w województwie lubelskim i plasują naszą szkołę wśród najlepszych w Polsce.
 

Rekrutacja