• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Od 30 marca do 4 kwietnia 2014 roku reprezentacja naszego szkolnego zespołu Comeniusowego wyruszyła w następną niezwykłą podróż. Na kolejne spotkanie projektowe do dalekiej Norwegii pojechali wicedyrektor Dorota Tomkowicz-Chrzanowska, koordynator projektu Irena Wojtowicz oraz uczniowie – Luiza Kalinowska oraz Maciej Koszałka.

Pobyt w Kristiansand oraz współpraca z Havlimyra Skole były wyjątkowo ciekawym doświadczeniem dla nauczycieli i uczniów ze wszystkich szkół tworzących Comeniusową rodzinę Europejskich moli książkowych. Szczególnym powodem do dumy dla opiekunów były umiejętności językowe naszych uczniów, ich bardzo dobre zachowanie oraz relacje w grupie rówieśników z różnych krajów Europy.

Tu obejrzysz zdjęcia z wyjazdu do Norwegii.