• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

6 października 2014 roku mieliśmy przywilej gościć w naszej szkole Henriette Carlsen – piętnastoletnią uczennicę gimnazjum Havlimyra - partnerskiej szkoły w Norwegii. Rodzina Henri gościła naszych uczniów – Luizę Kalinowską oraz Maćka Koszałkę podczas pobytu w Kristiansand.

Henriette przyleciała do Polski na kilka dni na zaproszenie Luizy Kalinowskiej. Oczywiście, nie mogło zabraknąć wizyty w naszej szkole, podczas której Henriette spotkała się z uczniami klas szóstych i mogła odpowiedzieć na ich liczne pytania o życiu nastolatków w Norwegii. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, językiem roboczym był angielski, więc oprócz zdobywania wiedzy nasi uczniowie doskonalili umiejętność mówienia w języku obcym. 

Obejrzyj zdjęcia z pobytu Henriette w naszej szkole.