• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Z życia szkoły

9 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku był to dzień wyjątkowy – świętowaliśmy przecież stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczniowie klas 1-3 obejrzeli wzruszający montaż słowno-muzyczny przygotowany przez kolegów z klas 2 pod kierunkiem pani Renaty Adasik i pani Anny Denys. Na przedstawienie złożyły się wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej i historycznej. Nad stroną muzyczną przedsięwzięcia czuwał pan Wojciech Władek.

Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w widowisku „Opowiedz nam, nasza Ojczyzno” przygotowanym przez uczniów klas 8 pod kierunkiem pani Majki Chaciołki. W barwnym spektaklu zaprezentowali najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Widowisko wzbogaciły pieśni historyczne w wykonaniu chóru „Muzyczna Sfera”, dyrygowanego przez panią Justynę Krenz.

W sali gimnastycznej można było obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów, przygotowanych na lekcjach plastyki i techniki pod kierunkiem pani Katarzyny Koch-Ostrowskiej i pani Aliny Malik.

O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. Wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego. Uroczysty charakter wydarzenia podkreślili  uczniowie klasy 1c pięknym tańcem z flagami, przygotowanym pod opieką pani Ewy Kloc. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia: uroczystość dla klas 1-3, uroczystość dla klas 4-6.

Można posłuchać nagrań utworów muzycznych w wykonaniu chóru "Muzyczna Sfera" oraz uczniów klas 2.

A tu można zobaczyć, jak śpiewaliśmy hymn narodowy: Hymn1

 

9 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole narodowe Święto Niepodległości. W tym roku był to dzień wyjątkowy – świętowaliśmy przecież stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczniowie klas 1-3 obejrzeli wzruszający montaż słowno-muzyczny przygotowany przez kolegów z klas 2 pod kierunkiem pani Renaty Adasik i pani Anny Denys. Na przedstawienie złożyły się wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej i historycznej. Nad stroną muzyczną przedsięwzięcia czuwał pan Wojciech Władek.

Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w widowisku „Opowiedz nam, nasza Ojczyzno” przygotowanym przez uczniów klas 8 pod kierunkiem pani Majki Chaciołki. W barwnym spektaklu zaprezentowali najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Widowisko wzbogaciły pieśni historyczne w wykonaniu chóru „Muzyczna Sfera”, dyrygowanego przez panią Justynę Krenz.

W sali gimnastycznej można było obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów, przygotowanych na lekcjach plastyki i techniki pod kierunkiem pani Katarzyny Koch-Ostrowskiej i pani Aliny Malik.

O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. Wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego. Uroczysty charakter wydarzenia podkreślili uczniowie klasy 1c pięknym tańcem z flagami, przygotowanym pod opieką pani Ewy Kloc.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia: uroczystość dla klas 1-3, uroczystość dla klas 4-6.

Z życia szkoły