• Macius1
    Macius2
    podstawowka metka.fw
    liceum metka.fw
sfera metka.fw
Logo GrupaBury

Ludzie

zajaczki

 

wnuk angelika

mgr Angelika Wnuk

nauczyciel wychowawca

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych pedagogiki wczesnoszkolnej z elementami wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. W pracy ważne jest dla mnie indywidualne podejście do potrzeb oraz potencjału każdego dziecka. Bliska jest mi idea rodzicielstwa bliskości, które przekładam na swoje relacje z dziećmi. W pracy najwięcej radości sprawia mi podążanie za dziecięcą ciekawością świata i codzienne wspólne odkrywanie jego tajemnic.

 

futrzynska magda

mgr Magdalena Futrzyńska

nauczyciel wspomagający

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z1a

Ukończyłam studia magisterskie „Pedagogika ogólna i psychoprofilaktyka” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Chciałabym przekazać podopiecznym zamiłowanie do sztuki oraz nauczyć ich bacznie obserwować przyrodę.  Moją ambicją jest zaszczepić w nich pasję matematyczną. W swojej pracy wykorzystuję elementy metody M. Montessori. To dla mnie wyróżnienie, że mogę towarzyszyć dzieciom w ich wzrastaniu.

 

bartnik agnieszka

Agnieszka Bartnik

pomoc nauczyciela

Praca z dziećmi od zawsze sprawiała mi ogromną satysfakcję i zadowolenie, dlatego też swoją przyszłość zawodową wiążę z edukacją przedszkolną. Dla dzieci staram się być zawsze osobą serdeczną, uśmiechniętą i godną zaufania. Mam nadzieję, że ukończenie studiów pedagogicznych i udział w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje sprawi, że będę mogła spełniać się zawodowo.

 

z2a

Ludzie